Slalom vo Flachau

Autor: Helena Michlíková | 8.1.2019 o 23:22 | (upravené 9.1.2019 o 0:39) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  254x

Radosť, napätie až do konca. Asi týmito slovami by som opísala dnešný slalom vo Flachau.Petra Vlhová si pre prvé kolo vylosovala číslo 2, štartovala tým pádom ako druhá v poradí. Povrch ani počasie nebolo práve ideálne. To sa všaktýkalo každej športovkyne. Po každej jazde svah upravovali. Len to neutíchajúce sneženie mohlo byť nevýhodou. Druhé kolo zajazdila Petra veľmi dobre, čo sa muselo prejav aj v konečnom umiestnení. Právom jej patrí titul "Princezná snehového vesmíru". Dnešný slalom ho vlastne aj svojím spôsobom  znázornil. Druhé kolo som sledovala doslova so zatajeným dychom, veľmi som si želala, aby sa jej podarilo dnes vo Flachau zvíťaziť. V jednom kritickom momente som aj ja osobne stuhla, no ihneď ako som zaregistrovala, že sa s ním vysporiadala ako sa patrí, opadli zo mňa aj tie posledné obavy a už som len počkala, kým odjazdia ostatné športovkyne. Ten čas sa dal prekonať jedine zázrakom.

Petra Vlhová má za sebou fantastickú sezónu. Prajem jej do tej ďalšej sezóny veľa úspechov a ešte raz gratulujem. Môže byť na seba právom hrdá.

.Nedá mi nespomenúť obrovskú chybu rozhodcov, ktorí nezaregistrovali, keď Anna Swen Larson chytila približne v strede trate očividný špicár. Také faux pas sa v žiadnom prípade nemalo stať. 

 

Fotka Fans Slovakia.

                                                                                                                                      Helena Michlíková
         
                                                                                                  

    
                        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

    
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?