Teplý čaj... a iné- nazvime ich prostriedky

Autor: Helena Michlíková | 16.5.2018 o 15:11 | (upravené 16.5.2018 o 15:48) Karma článku: 1,20 | Prečítané:  136x

Môže, ba čo viac, dokáže nám pomôcť pri prvotných príznakoch nádchy. Samozrejme,  ešte v spojení s ďalšími osvedčenými postupmi. Mám tým na mysli kloktanie soľou alebo aj zábal hrdla-stačí jedna jediná noc a na nejakú nádchu si ani

nespomeniete. Ani náhodou. Tak trocha ale predsa, spustí sa Vám nádcha. Ale čo je tá oproti chorobe spojenej s tak neželanými teplotami ? Radšej teda voliť takýto spôsob ako z nejakej blížiacej sa choroby vycúvať. Je to pre nás lepšie. Nemusíme sa každý deň počas jedného týždňa napchávať všakovakými liekmi. O to stojíme zrejme najmenej. V tomto období sa istých foriem viróz vyskytuje akosi viac. Preto by sme nemali vynechať ani otužovanie. Nemusíme ihneď skočiť do ľadovej vody, to netvrdím. Tiež sa dá uskutočniť pomalým postupným spôsobom. Najprv jedna časť... atď. 

Pomôže nám to nielen v teraz, keď to v tejto chvíli potrebujeme, bude nám to nápomocné aj do budúcnosti. Musíme sa mu ale venovať pravidelne, tzn. starať sa o svoje telo. 

Máme polovicu mája a určite by sme veľmi neradi ležali doma. Vonku sa to už začína podobať na blížiace sa leto. Teplotne sa tomu- hlavne okolo obeda- už dosť približujeme. Tak si tento čas nenechajme znepríjemniť. Navyše ak vieme ako takej nádche predchádzať. 

                                                                                                    Helena Michlíková

              

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?