Neodídeme z námestí

Autor: Helena Michlíková | 21.3.2018 o 21:55 | (upravené 22.3.2018 o 11:46) Karma článku: 1,49 | Prečítané:  236x

Práve včera som niekde uverejnila svoj názor, postoj k tej otrasnej situácii, v ktorej sa práve nachádzame.V situácii, ktorej išlo zabrániť, predísť jej. No ale ako sme mali možnosť všetci vidieť, nemohlo. Nejako sa to nedalo. Nie

pre súčasnú garnitúru. Nedokázali zabrániť tak závažnému zločinu, krutosti tak ohavnej, že nemá v histórii obdobu. Katastrofa. 

Lenže už z vyššie uvedeného vyplýva, že to nesmieme za žiadnych okolností teraz vzdať. Čo obnáša neustále atakovanie politikov, účasť v obrovskom počte na námestiach po celej republike- i mimo nej. Máme predsa podporu aj spoza hraníc. A nie malú. Len by sa niekomu do poriadneho rozriešenia malo chcieť vrhnúť. V tomto konkrétnom prípade neprichádza do úvahy, ani v najmenšom, slovo chcieť. Na to je príliš pomalé. Pomalé- na to je už ale taktiež poriadne neskoro. Jednoducho nie je 5 min po 12, je oveľa oveľa viac. Prešiel neskutočný čas, počas ktorého sme sa v podstate nikam nepohli. Tie tzv. nové zistenia vo vyšetrovaní zatiaľ nikam nevedú. Nikam sme sa neposunuli. Aspoň o tom nič neviem...

A to práve tento zločin sledujem ako doteraz žiaden iný. Nijaký iný v histórii sa mu svojou závažnosťou nevyrovná. Prečo ?

Odpoveď je jednoznačná: Lebo jednoducho nemá ako. Nemá sa mu čím vyrovnať. Jeho medze možno siahajú ďaleko za naše hranice, čomu síce osobne neverím, ale keď to povedali kompetentní, mali by sme prinajmenšom brať ich tvrdenia do úvahy.Nám, našej generácii  to tak hovorili. 

   Ja nie. Na celej tej udalosti mi niečo nesedí. Od začiatku mi čosi napovedá, že tam niečo nehrá. 

Nemôžem a ani mi neprináleží ukázať prstom na vinníka, myslím si ale svoje. 

All for Jan and Martina

Nič viac a nič menej.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fotky all for jan

 

                                    Helena Michlíková     

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?