Mandala

Autor: Helena Michlíková | 2.9.2017 o 21:48 | (upravené 3.9.2017 o 15:30) Karma článku: 3,03 | Prečítané:  152x

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1929839143700445&set=pb.100000231345675.-2207520000.1504381556.&type=3&size=898%2C1600 Dnes by som sa chcela zamerať práve na ňu.Z nejakého,pre mňa doposiaľ neznámeho dôvodu mi došla fantázia

ale nakoniec som si uvedomila, že sa asi len potrebujem zrelaxovať, na chvíľu jednoducho vypnúť, dať si pauzu. Mohlo to mať aj druhotný význam, a to načerpať nové predstavy, získať inšpiráciu k ďalšej, dovolím si napísať, tvorbe. I keď od tej to má ešte dosť ďaleko. K nej sa budem musieť pekne pomaly prepracovať. A to aj pod odborným vedením. Mohla by som si kľudne maľovať len tak, čiže ako doteraz, sama pre seba, resp. pre moje najbližšie okolie, no ťahá ma to trocha ďalej. Uvidím, možno objavím celkom iné dimenzie.

A tak som si pri prechádzaní okolo jedného obchodu všimla za výkladom mandalu a hneď som vedela, že toto bude ono. Na vypnutie priam najvhodnejšia metóda. Len zladiť farby, podľa mojej fantázie. Nemusia dokonca sni úplne ladiť, je to predsa na mne. Nikde nemám udané presné, ak vôbec nejaké pravidlá. Už som sich spravila tri. Už je síce pri tomto počte veľký pán ale taká mandala takisto nie je záležitosťou 1 hodiny.

A ako sa pri nich aj uvedené, zrelaxovala som sa až-až. Čiže od zajtra, prípadne od pozajtra, sa vnorím znova do mojich myšlienok, fantázie, predstáv.

  Na záver by som teda rada pripojila  jednu z nich.

Tú, ktorú osobne považujem za najkrajšiu.

                                                                     Helena Michlíková

Fotka Heleny Michlíkovej.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?