Včerajší koncert Franka McComba, Martina Valihoru a Juraja Grigláka

Autor: Helena Michlíková | 30.6.2017 o 21:17 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  70x

Tak som sa včera večer znova raz vybrala na koncert.Mám to rada.Možno by ste to do mňa nepovedali,no páči sa mi aj iný štýl než rock.Hneď po príchode do Nu Spirit-u som si prestala byť celkom istá,či sa zaplní do posledného miesta

ale stalo sa. Organizátori museli dokonca pridávať stoličky, čo vlastne v klube až tak možné nebolo. Ale budiš.  Aj tak som sa asi po dvoch piesniach postavila, jednak som mala oveľa lepší výhĺad a aj celkovo. Umelci hrali ako o život, znova som mala možnosť presvedčiť sa o ich kvalitách. Frank nám pomedzi jednotlivé skladby aj čo-to povedal, my sme to, samozrejme, nenechali bez odozvy. Muselo ho to potešiť, taká interakcia. Hovoril niečo v zmysle, že tu, do Bratislavy, prišiel na pozvanie Martina Valihoru a že mu veľmi rád na spoluprácu prikývol.

Keď sa nám ospravedlňoval, že nevie veľmi dobre po anglicky, len sme sa pousmiali. Nebola to totiž pravda. Žartoval. Doprevádzal sa na klavíri, len som tak pozerala akou rýchlosťou, frekvenciou, mu behali prsty po jednotlivých klávesách.

Bicie Martina Valihoru a basa Juraja Grigláka svojou kvalitou ani v najmenšom nezaostávali. Veď ako by aj mohli. Sú to špičkoví hudobníci.

Keďže sa ale začiatok koncertu posunul o hodinu, museli sme v jeho polovici odísť. Potrebovali sme stihnúť poslednú električku. - Nie je v tom žiaden dvojzmysel ako by si mohol niekto myslieť, to naozaj nie. Som veľmi rada, že som na tomto koncerte bola, neviem totiž, kedy sa bude konať najbližší a či naň budem môcť prísť. Pevne ale verím, že áno.

       Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

V správnom čase na správnom balkóne

Tiahnuce žeriavy a husi, ale aj strieľajúci psychopat a výbuch plynu. Čo všetko sa dá odfotiť z bytu.

ŠPORT

Dravecký o vyhodení: Beriem všetko na seba

Dravecký si s veľkou pravdepodobnosťou nezahrá na olympiáde.

BRATISLAVA

Vyrobiť originálny bratislavský rožok je kumšt

Vo Viedni majú Sacher tortu, v Budapešti šomló halušky, v Bratislave rožky.


Už ste čítali?