Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol

Autor: Helena Michlíková | 24.4.2017 o 22:55 | (upravené 24.4.2017 o 23:16) Karma článku: 2,82 | Prečítané:  126x

Tak po tomto už vôbec neverím náhodám. Pomerne nedávno som si knihu s identickým názvom kúpila, do kníhkupectva som vošla s hmlistou predstavou.Predavač sa odo mňa dozvedel len, že to má byť niečo detektívneho charakteru.Napínavé,

s istou dávkou tajomna. Takáto bola moja predstava. Či skôr nepredstava. Ja byť predavačom, poriadne by som sa zapotila, ponamáhala by som si hlavu, ktovie, či by mi nakoniec aj niečo vhodné napadlo. No ale mladý sa evidentne vyznal, hneď ma zaviedol k oddeleniu, cestou mi už aj naznačil, o ktorej knihe si myslí, že by bola pre mňa ako stvorená. Vybral ju z regálu, prelistovala som si pár strán, pár- to je silný výraz, prešla som očami možno 5 riadkov. Bolo mi hneď jasné, že zvolil správne. Je celkom možné, že po toľkých rokoch už aj oni majú prečítanú mňa. Vedia, o aké oblasti sa zaujímam. Nakoniec, je to zaznamenané v systéme. Dalo by sa povedať, že som ich stály zákazník. Nebudem sa tým nijak tajiť, čítam naozaj rada a veľa. Je to moja záľuba už od detstva, Rodičia vo mne  vypestovali lásku ku knihám už v útlom veku. . Je to niečo úžasné. Môžete si pustiť fantáziu na špacír. Nechať sa len tak unášať dejom. Ak Vám to má spríjemniť chvíle, pustíte si aj nejaký hudobný podmaz.

Nechcem tu rozoberať obsah knihy. To ponechám na Vás, čitateľoch. U koho môj príspevok aspoň trocha vzbudil záujem, siahne po tejto knihe a dozvie sa ho.

                                                                                                            Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Odsedel si trest za protest proti okupácii ČSSR. Neľutuje

O stovkách tých, ktorí sa nebáli pozdvihnúť hlas proti vojenskej intervencii, netušíme takmer nič.

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.


Už ste čítali?