Paraple

Autor: Helena Michlíková | 19.11.2016 o 23:01 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  88x

Môj dnešný príspevok sa zúži na naozaj málo viet, či dokonca len slov.Vonkoncom ich totiž k tejto tématike nie je treba. Nie je na ne pádny ani žiaden iný dôvod.Jednoducho povedané a napísané : Obsah hovorí sám za seba. Jednalo sa

o odovzdávanie cien- Paraple. Ide o finančné dary, ktoré sa získavajú pomocou DMS-siek poslaných na konkrétne číslo v istom tvare. Kto ste program pozerali, viete o aké číslo sa jedná. Mali sme možnosť prispieť aj my, nielen osoby z Českej republiky. Nezvykla som tento program v minulosti sledovať, akosi som nemala na to dostatok síl. Dnes večer som sa ale z nejakého dôvodu prekonala a sadla som si k televízoru. Miestami som síce mala na mále, prichytila som sa, že už by asi aj stačilo, no tento stav som po chvíli prekonala a sledovala som ďalej. Nad výškou niektorých príspevkoch som žasla. Dokonca sa mi párkrát až zatajil dych. Nakoniec predsa len vidno, že niekoľko ľudí sa môže pýšiť pomenovaním človek s veľkým Č.

Aj s dušou. 

Vďaka za takýchto ľudí. Sú prepotrební.  A nielen dnes.

                                                                                           Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Má anorexiu a 26 kilogramov. Jej manžel je zúfalý, lebo jej nikto nevie pomôcť

Povedali mi, že s takouto diagnózou nepochodíte nikde na Slovensku. Nikto vám ju nezoberie, spomína manžel na reakciu samosprávy.


Už ste čítali?