Triedenie ponožiek

Autor: Helena Michlíková | 8.5.2016 o 20:06 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  99x

To už je len zábava. Keď sa Vám náhodou nejaká nevedno kam, či už zo známych alebo menej známych dôvodov dostane, človek sa až namaká, kým ich roztriedi, spáruje a nakoniec ešte aj pekne poukladá.Áno, stane sa,že keď nejaká ostane

bubne, máte na istý čas o zábavu postarané. Horšie ale je, keď nenájdete konkrétne páry. napriek vedomiu, že ste ich tam takým spôsobom dávali. Mne sa to stalo práved dnes. Až som sa skoro zapotila, kým som ich všetky prebrala a poskladala. Je tu ešte menšia nádej, že budú v koši na prádlo, čo by ale znamenalo, že som už niekedy minule nemala obutý pár. No čo už. O to mám teraz viac práce, musím sa pri nej sústrediť, aby som ich znova nezložila zle. Farba k farbe, štrukktúra ku štruktúre a vhodné by bolo všimnúť si aj materiál, z akého sú vyrobené. Ako sa tak na to pozerám, tuším, že budem musieť v najbližších dňoch ísť do obchodu a dokúpiť si ich. Urobím ale ešte predsa len najskôr ešte jeden pokus nahliadnutia do prádelného koša. Aby som pre istotu neostala prekvapená.

Strávila som touto činnosťou presne pol hodinu, čo je pomerne dosť z hladiska už aj tak dosť drahocenného času. Asi si musím vymyslieť premakanejší systém.

                                                                                                  Helena Michlíková    

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?