Ohňostroje

Autor: Helena Michlíková | 31.12.2015 o 22:54 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  80x

Ku Silvestru už tradične patria ohňostroje. No ľudia by to nemuseli až tak preháňať. Veď je jasné, že sa tešíme z príchodu Nového roku 2016, pripájam sa ale v tejto chvíli k psíčkarom a ostatným ľu´dom, ktorí majú zvieratá. Naozaj

to musí byť pre ne utrpenie. Musia zažívať neskutočný strach. Je to síce úžasné svetelné divadlo, nie ale pre všetkých. Nie každému to vyhovuje. Mohli by sme teda prihliadnuť aj na tento fakt. 

Tiež sa ho snažím privítať, som v očakávaní, čo mi prinesie. Či to bude niečo v podobe prekvapenia, nových príležitostí, priateľov, poznatkov alebo niečoho celkom iného. Za to ale z toho nerobím až také HU-RU-RU. Veľa ľudí si teraz odradím, prestane ma čítať. Budú mojimi vetami hlboko dotknutí. Z toho si ale nemôžem robiť vrásky, je treba zastať sa slabších a nevinných. Akými zvieratá sú. V pohode, takých niekoľko, to pripúšťam. Na tak veľmi nezaľudnených miestach, respektíve na lúkach, kde by sa teoreticky nemuselo nič vážne stať. Hrozia totižto aj iné nebezpečenstvá- ako požiare a podobne. Navyše budú trvať najmenej do polnoci, čo znamená neustály strach. Keď si uvedomíme, koľko našich miláčikov v tento deň a večer trpí, nie je to zanedbateľný počet. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Odsedel si trest za protest proti okupácii ČSSR. Neľutuje

O stovkách tých, ktorí sa nebáli pozdvihnúť hlas proti vojenskej intervencii, netušíme takmer nič.

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.


Už ste čítali?