Adekvátne suplovanie nie je nikdy na škodu

Autor: Helena Michlíková | 12.11.2015 o 21:37 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  62x

Ešte, že ma niečo ťahalo prísť do školy o niečo skôr a navyše sa priamo vybrať do čitárne. Stretla som sa v nej s mojím profesorom, ktorý, akonáhle ma uvidel, rozžiarila sa mu tvár a prišiel ku mne so slovami : Ako som rád, že si 

sa tu práve teraz vyskytla. Dnes musím ísť niečo vybaviť, hodinu ale mať budete s iným profesorom. poznám ho už tiež dlhšie a celkom som sa takémuto zastupovaniu potešila. Mohlo to dopadnúť, že by sme sa hneď vybrali nazad domov. Prípadne by nám zastupoval niekto, nie až tak, nazvem to, zdatný. Mal v ruke už vopred nachystanú Horalku a keď ma o odovzdanie tohto odkazu žiadal zároveň mi ju podával. ihneď som neodhadla, čii to znamená odškodné alebo ako to mám zobrať, samozrejme, že som ju neodmietla. Síce som ju ešte nezjedla, nechávam si ju na horšie časy, budem sa mať aspoň na čo tešiť počas nasledujúcich dní. Asi vie, že ich mám rada, veď na klasike sa nedá čo pokaziť. Ani jej cena sa narozdiel od iných keksov veľmi nezvýšila.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?