Mimozemšťania

Autor: Helena Michlíková | 20.10.2015 o 20:58 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  72x

Čítala som dnes článok o mimozemšťanoch a mimozemských civilizáciách vôbec. Výskumy naznačujú, že naozaj existujú. Dlho sme si mysleli, že sú len výplodom našej fantázie. Jednoducho sme si našli nejakú barličku,keď sme nevedeli čo

to vysvetliť. Všetko tomu ale aj nasvedčuje, veď si zoberme napríklad také kruhy v obilí. Je to síce už až smiešne, stále sa oháňa´t týmto dôkazom, je ich ale oveľa viac. Nedokážeme isté javy vysvetliť, ani najmodernejšie prístroje a merania nám pri tom nedokážu pomôcť. Tak ako to teda naozaj je ? Existujú alebo sú len v našich mysliach ? Stalo sa mi, že som sa ocitla v miestnosti, bola som v nej len s jednou ďalšou osobou a odrazu nám začalo byť pritesno. Ostal vydýchaný vzduch- ktorý sme, samozrejme nemohli vydýchať len my dve za takú chvíľu. Aj to je jeden z ďalších dôkazov. Osobne by som bola len rada, že existujú, bola by som - som- aspoň kľudná, že tu nie sme sami. Taký pocit bezpečia by sa vo mne rozhostil. Ako už dávno nie. Preto si počkám na ďalšie štúdie a výskumy, ktoré mi to ešte viac objasnia. Už len pri vyslovení slova svetelný rok by sme si mohli predstaviť hocičo. Každý iný časový úsek. A po odhalení by sme sa mohli aspoň v tomto názore zjednotiť.

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?