"Obrazec " vytvorený zo sócu

Autor: Helena Michlíková | 27.9.2015 o 20:55 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  127x

Nemám na to logické vysvetlenie, rada študujem okrem iných vecí aj spodok šálky po káve. Robím to tak už dlhé roky a stále ma na tom niečo fascinuje. Zakaždým tam vidím niečo iné, čo je ale asi logické, veď každá káva je zalievaná

iným spôsobom, aj keď sa to nám tak nemusí javiť. A preto tie rozličné obrazce. Niekedy sú tam ale také čmáraniny, že v nich ani sama  nevyznám a nedokážem ich jasne prečítať. Vtedy si zoberiem na pomoc knihy, ktoré takéto záhady popisujú. Veru, že som sa z nich dozvedela všeličo, aj to, čo som nechcela nikdy vedieť. Ale aj v káve môže byť pravda. Rozmýšľala som aj nad zmenou značky, prípadne druhu, nič z toho mi ale neprichádza dostatočne originálne, iba ak by sa tie vzory konečne začali nejako odlišovať a ak by som sa mýlila. Dá sa z nej vyčítať dosť veľa. Pre niekoho je to v podstate dôležitá vec, inému to môže byť tak akurát jedno. Ako čo a ako komu. To už záleží na nás a na našom uhle pohľadu. Nechám sa prekvapiť, čo z nej vyčítam zajtra, možno mi prezradí zaujímavú skutočnosť, o ktorej som doteraz mohla len tajne snívať. Veď aj tak bude zajtra ráno Supermesiac, ktorý ma spať určite nenechá, čiže to uvidím už o 8 hodín- plus mínus. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Má anorexiu a 26 kilogramov. Jej manžel je zúfalý, lebo jej nikto nevie pomôcť

Povedali mi, že s takouto diagnózou nepochodíte nikde na Slovensku. Nikto vám ju nezoberie, spomína manžel na reakciu samosprávy.


Už ste čítali?