Bašavel na Devíne

Autor: Helena Michlíková | 20.8.2016 o 21:02 | (upravené 20.8.2016 o 21:20) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  90x

Po prvýkrát som dnes navštívila túto akciu.Bola som milo prekvapená.Nečakala som,že ma až tak zaujme. Hudbou som priam nadšená, čo predviedla speváčka,ani nespomeniem. Mala krásne posadený zamatový hlas, príjemne sa ju počúvalo...

Keď sme tam prišli, práve prebiehalo tanečné divadlo. Mladý umelec sa činil. Bol úžasne pohotový. Predvádzal nám nejaké kroky, tie sme mali následne po ňom zopakovať. Zapojili sa všetci, aspoň teda tí, ktorých som mala možnosť vidieť, kam až môj zrak dovidel. Na pódiu sa neskôr objavila ďalšia skupina, tentokrát hudobná, tá mala v repertoári okrem iných aj moju srdcovku. Už-už sme boli na odchode ale ako som započula prvé tóny, v okamžiku som sa vrátila na rovnejšiu plochu a začala som si ju spievať spolu s nimi. Mám pocit, že ju zaspievali lepšie ako originál.

Len si práve neviem spomenúť na jej názov. Škoda, mohla som ju tým,ktorí na Bešaveli neboli, aspoň takýmto spôsobom priblížiť.

Nechýbali stánky s rôznymi výrobkami, či už z dreva alebo keramiky.

Ešte sa vrátim na začiatok. Keď sme prichádzali, nebolo dole vidieť stopy po akcii. Napadlo mi, pochopiteľne, že sa koná zrejme hore na hrade. No pekne, pomyslela som si, keď som si predstavila ako z neho budeme schádzať. Hore ešte ako-tak,  ide sa mi tak lepšie. No ale pri predstave, že budem musieť ísť aj dole, som si uvedomila, že to pre moje nohy nebude nič príjemné. Stálo to ale za to. Ani raz som si na bolesť nespomenula. Taká plná som bola dojmov. No tak dobre, raz áno.

Dokonca som si kúpila aj CD, kde okrem iných hrá aj Martin Valihora. Ešte tam som si zaumienila, že si ho hneď po príchode domov pustím. Ako píšem tieto riadky, už mi robí podmaz. O to lepšie sa mi dnes písalo.

                                                               Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?