Gumičkovanie

Autor: Helena Michlíková | 24.7.2016 o 21:26 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  71x

Pri nejakej príležitosti som dostala gumičky.Už si nespomeniem, pri akej a ani kedy to bolo. Rozhodne sa mi ale vtedy do toho veľmi chcelo ísť,chcela som spoznať niečo nové. Nielen stále dookola lúštiť krížovky. Tak som sa pustila

a mala som saj hne jasnú predstavu ako by mal môj prvý náramok vyzerať. O farbe sa v mojom prípade ani nemusíme baviť. Samozrejme, že som zvolila ružovú. Zo začiatku mi to až tak nešlo od ruky, častokrát som sa aj pomýlila, nesprávne som ich napojila, čím som si predĺžila dobu výroby. Potom som musela hneď niekoľko kusov vybrať a napájať znova a znova, až kým som nedosiahla mnou určený cieľ v podobe náramku. Urobila som aj viacfarebné, tie sa mi ale až tak nepáčili, tak som ostala pri tých jednofarebných. Aj teraz na Tvorivom tábore sme ich robili. Bola to jedna z aktivít, ktorých sme mali hneď niekoľko. Uvediem ešte aspoň jednu- výrobu košíka alebo misky z ruličiek papiera. Pri nej som sa aj obrazne povedané zapotila. Po chvíli ma začali bolieť ruky. A to v takej miere, že som túto činnosť musela na chvíľu aj prerušiť. Znova sa k nej vrátiť som už takpovediac nevládala ani po oddychu, tak som o dokončenie poprosila kamarátku. Ako relax je to výborné, nie však na dlhý čas. Nedá sa gumičkovať do nekonečna. Všetko má svoje hranice, medze.

                                                                                          Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?