Umývanie rúk

Autor: Helena Michlíková | 14.1.2016 o 21:36 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  66x

Vždy bolo dôležité, lenže, čím dlhšie sa na túto tému hovorí, začíname byť citlivejší a opatrnejší a ruky si umývame naozaj častejšie. Pri každom príchode domov, po nejakej práci alebo po niečom inom, inej činnosti. Je to dobre, .

..bez toho nemáme šancu vyhnúť sa veľa chorobám, ktorým by sme sa pri poriadnejšej hygiene asi vyhli. Je len veľká škoda, že si to veľa ľudí ani dnes ešte neuvedomuje a len čo prídu odniekiaľ, hodia tašku do kúta, sadnú si k chipsom a zapnú telku. To sa potom tým baktériám a vírusom žije. Jedna radosť.Začnú sa v našom tele postupne rozmnožovať a my ochorieme tak či tak. Mali by sme si spomenúť na staré časy, keď sme to brali sko samozrejmosť a po príchode sme ako prvé navštívili najskôr kúpeľňu. Veď nám to nezoberie tak veľa času a budeme mať aj lepší pocit, že sme urobili skoro všetko preto, aby sme ostali zdraví. Keď počujem všade okolo seba kýchanie, nie je to veru najpríjemnejší pocit. Musím sa ihneď zariadiť a buď si kryť ústa alebo sa od dotyčného vzdialiť. 

Keď sa to darí mne, prečo by to nemalo platiť aj pre ostatných ľudí ? Stačí tak málo. Mydlo, voda a je to.

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?