Vianočné trhy v Dúbravke

Autor: Helena Michlíková | 13.12.2015 o 19:56 | Karma článku: 1,06 | Prečítané:  150x

Nezvyknem navštevovať trhy- vo všeobecnosti, no dnes ma to nejako ťahalo pozrieť sa na ne. Hlavným dôvodom bolo vlastne stretnutie s kamarátkou. Nevidela som sa s ňou z rôznych dôvodov už viac ako týždeň. Dokonca si myslím, že to 

mohlo byť aj dlhšie. Stánky ľudia pomaly rozkladali a ako išiel čas, prichádzalo stále viac ľudí. prešla som sa pomedzi ne aj ja. Môžem skonštatovať, že sa dalo z čoho vyberať. Popri klasike sa tam našlo aj zopár ľudí s výrobkami z dreva- jednalo sa hlavne o postavičky a vianočné motívy. Pohľad na ne bol celkom zaujímavý. Onedlho som sa ale musela vybrať domov, potrebovala som to stihnúť za denného svetla a tým pádom som  sa na nich mohla zdržať asi len dobrú hodinu. Našťastie to stačilo. Keď som sa vrátila, ani som nestihla za sebou zavrieť dvere a začula som odtiaľ elánovské pesničky. teda začali jednou, to som ešte netušila, že ich bude viac. Predpokladala som, že sa v repertoári budú striedať skladby od rôznych interpretov. Nebolo tomu tak a Elán pokračoval.Preto som si otvorila balkón dokorán- ako to najviac šlo a počúvala som ho. V tej chvíli mi na chvíľu aj prišlo ľúto, že som tam neostala o niečo dlhšie, mala by som to zbližšia. Musela som sa uspokojiť aj s týmto vzdialenejším odposluchom. Aj tak to malo svoje čaro a som rada, že som dnes aj vďaka tomu zažila peknú tretiu adventnú nedeľu. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Cibulková: Mohla som sa zlomiť, no hodila som to za hlavu

Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa pri svojej premiére na turnaji Masters prebojovala do semifinále. Stačilo jej na to jedno víťazstvo nad Simonou Halepovou.

ŠPORT

Cibulková je v semifinále, pomohla jej súperka

Kerberová bez straty setu zdolala Keysovú.

KOMENTÁRE

Čo môže stihnúť Danko za dvadsať minút

Obmedzenie času na vystúpenie kultúru v parlamente nezlepší.


Už ste čítali?