Baterky

Autor: Helena Michlíková | 15.11.2015 o 20:31 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  35x

Nemám rada,ak mi odídu.Samozrejme, že sa tak stane vždy v tom najnevhodnejšom okamihu.Spolieham sa na ne, som kľudná, nič mi neujde, tým pádom o nič pre mňa tak dôležité neprídem...Až zrazu si to z nejakého, pre doposiaľ neznámych

dôvodov stane, takáto situácia príde a ja sa nemám o čo oprieť. Ešteže existujú mobily. Na jednej strane som v zásade proti častému používaniu, keď sa ale ináč nedá, nie je jednoducho vyhnutia.  Čas si skontrolujem na displeji a môžem spokojne  ísť ďalej s chladnou hlavou.

Ďalší problém nastane, keď sa nám vybije baterka v baterke. Nevidíme potom už vôbec nič. Keby sme ju v tme mali, mohli by sme si prisvietiť na cestu, ak zlyhajú pouličné lampy. 

Aj to je jedna z druhov bateriek.Takže ako sme si mohli vyššie všimnúť, neporadíme si bez nich. A to ani nehovorím o hustom lese počas dlhých zimných večerov,pomôžu nám nájsť z nich cestu von. No a my už potom nájdeme cestu do našich príbytkov alebo kamkoľvek, kam sme mali v pláne ísť.

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?