Mimozemšťania

Autor: Helena Michlíková | 20.10.2015 o 20:58 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  65x

Čítala som dnes článok o mimozemšťanoch a mimozemských civilizáciách vôbec. Výskumy naznačujú, že naozaj existujú. Dlho sme si mysleli, že sú len výplodom našej fantázie. Jednoducho sme si našli nejakú barličku,keď sme nevedeli čo

to vysvetliť. Všetko tomu ale aj nasvedčuje, veď si zoberme napríklad také kruhy v obilí. Je to síce už až smiešne, stále sa oháňa´t týmto dôkazom, je ich ale oveľa viac. Nedokážeme isté javy vysvetliť, ani najmodernejšie prístroje a merania nám pri tom nedokážu pomôcť. Tak ako to teda naozaj je ? Existujú alebo sú len v našich mysliach ? Stalo sa mi, že som sa ocitla v miestnosti, bola som v nej len s jednou ďalšou osobou a odrazu nám začalo byť pritesno. Ostal vydýchaný vzduch- ktorý sme, samozrejme nemohli vydýchať len my dve za takú chvíľu. Aj to je jeden z ďalších dôkazov. Osobne by som bola len rada, že existujú, bola by som - som- aspoň kľudná, že tu nie sme sami. Taký pocit bezpečia by sa vo mne rozhostil. Ako už dávno nie. Preto si počkám na ďalšie štúdie a výskumy, ktoré mi to ešte viac objasnia. Už len pri vyslovení slova svetelný rok by sme si mohli predstaviť hocičo. Každý iný časový úsek. A po odhalení by sme sa mohli aspoň v tomto názore zjednotiť.

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?