Pondelkové rána

Autor: Helena Michlíková | 19.10.2015 o 10:37 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  62x

V pondelky ráno to býva na cestách celkom preplnené, ľudia idú do roboty autom alebo inými dopravnými prostriedkami. Výnimku tvoria len tí, ktorí majú to šťastie a nemusia cestovať- majú ju v blízkosti domu. Nedá sa potom čudovať 

dopravným zápcham na hlavných ťahoch. No a práve na začiatku pracovného týždňa to býva najupchatejšie. Ľudia si to ale asi stále neuvedomujú a potom podaktorí meškajú. Nedá  sa ale donekonečna na zápchy vyhovárať, nimi sa ospravedlňovať. Dobre vieme, že to tak je, mohli by sme byť za ten čas už na to pripravení. Neublíži nikomu z nás, keď jednoducho vstane o 5-10 minút skôr. Postačí aj tento čas a dostaneme sa kam chceme bez problémov. Sme nepoučitelní. Každý pondelok sa táto situácia opakuje, dopravný servis stále dookola opakuje, kde všade zápchy sú. a kde si treba dať zvýšený pozor. Kľudne by sme sa predsa mohli bez toho zaobísť, stačilo by si len privstať. Mohli by sme pondelky poňať ako hocijaký iný deň a správali by sme sa ako vtedy a mohlo by to prebiehať bez komplikácií. Aj by nám to hneď uľahčilo život. Nemuseli by sme stále sledovať hodinky, prípadne mobil a úpenlivo posúvať čas dozadu. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?