Možnosť voľby

Autor: Helena Michlíková | 3.10.2015 o 15:39 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  77x

Možnosť voľby tu bola vždy. Mohli sme sa sami rozhodnúť, čo áno a čo nie. Zjednodušene povedané, mali sme najmenej 2 varianty, z ktorých sme si mohli zvoliť pre nás tú lepšiu, výhodnejšiu. Časom sa síce pestrosť a druhy navyšujú, 

akosi už ale o také možnosti prestáva byť záujem. Ľudia chcú mať čo najskôr nakúpené, aby mohli ísť domov. a tam sa začne ďalší kolotoč. Keď na Vás ale z regálov či poličiek hľadí nespočetné množstvo, máte často aj problém vôbec sa k niečomu konkrétnemu dostať. Sú tak preplnené. Teraz prichádzame k nadpisu : Každý jeden z nás sa môže slobodne rozhodnúť, či si radšej vystojí dlhý rad v obchode, aj za cenu - napr.- poobedňajšej siesty, alebo si vystačí so zásobami, s vecami, ktoré mu ostali ešte z minula. Lenže to by sme neboli my. Namiesto do prírody sa s kamenným výrazom v tvári vyberieme do nákupných centier a tam sa odohráva vyššie spomenuté. Následne chodia naše mamy poriadne strhané, veď okrem domácnosti musia chodiť aj do práce. Keď tak nad tým momentálne uvažujem, aj keby ostali doma, nebol by to pre ne žiaden oddych. Práve naopak. Do upratovania by sa pustili o to viac. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov?

O úplatkoch sa pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.


Už ste čítali?