Oslavy

Autor: Helena Michlíková | 16.9.2015 o 20:23 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  72x

Môžu byť rôzne, týkať sa rôznych príležitostí. Napr. narodeninové, meninové ale aj Vianoc či Nového roku. Ľudia sa zvyknú zísť pri spoločnom stole, večeri- ak sa jedná o Vianoce... Nie vždy ale dopadnú dobre. To vtedy, ak na párty

príde nečakaný nevítaný hosť. V takom prípade sa začneme ošívať, necítime sa vo vlastnej koži. Keď sa ale zídu ľudia rovnako naladení, potom môže byť zábava a radosť zo spoločného stretnutia o to umocnenejšia. Nie všetci máme ale možnosť sa baviť a veseliť. Neexistujú rovnaké možnosti a ani podmienky na to nemáme všetci rovnaké. Pri tomto stave v spoločnosti by sme ale mohli byť natoľko všímaví, že keď vidíme, že by sme mohli niekomu uľahčiť život a pomôcť mu dostať sa z najhoršieho, mali by sme tak urobiť, aby aj dotyčný mal možnosť oslavovať, nadnesené povedané, v hojnosti a nemusel obracať každý cent. Skúsme byť k sebe navzájom trocha viac všímaví. Aby sa mohli aj ostatní ľudia usmievať. Snáď to nie je až taký neprekonateľný problém. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

ŠPORT

Utiahnutosť mu bránila v rozlete, tvrdí o ňom jeho tréner

Jakub Holúbek je na správnej ceste.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?