Nákup temperiek v Bory Mall

Autor: Helena Michlíková | 4.9.2015 o 16:52 | (upravené 4.9.2015 o 21:47) Karma článku: 3,38 | Prečítané:  154x

Minuli sa mi už skoro všetky farby a preto som sa dnes vybrala kúpiť si nové. Môj pôvodný plán bol, že využijem zľavy a zájdem si po ne do Lidlu. Lenže- daná zľava mala platiť už od včerajšieho dňa- lebo štvrtok...a nič sa nedialo

Tak som si začala v hlave usporadúvať obchody a nákupné centrá, v ktorých som predpokladala, že by som ich mohla dostať. Napadlo mi ich hneď niekoľko. Lenže s prihliadnutím k piatkovej poobedňajšej  špičke som nemala v úmysle nejak vymýšľať a preto som sa rozhodla pre najbližšiu možnosť. Vyplatilo sa mi toto moje rýchle rozhodnutie. Po vkročení do papiernictva sa nás hneď ujala šikovná predavačka, ktorá mala evidentne záujem pomôcť mi. Bolo to na nej ale aj vidieť. Nestála tam ako keby musela, milo sa mi prihovorila a po mojej požiadavke sme sa vybrali k regálom s temperovými farbami. Mali ich tam hneď niekoľko a preto sa ma opýtala o aké by som mala záujem. Ukázala som si na jedny z nich. Len tu nastal problém. Nemali z každej farby. Slečna sa ale okamžite zorientovala a ponúkla sa mi, že mi vie paletu vyskladať. Samozrejme, že som takú ponuku nemohla odmietnuť. Bola veľmi ochotná, dokonca si musela k tomu aj sadnúť na zem. Takýto prístup k zákazníkovi sa nevidí tak často. Na záver, keď som už mala farby skompletizované, sa ma  opýtala, či si budem želať ešte niečo. Bola som ale jej prístupom a ochotou tak oslovená, že som si v tej chvíli už na nič ani nespomenula. Veď keby niečo, mám to blízko a môžem si tam kedykoľvek znova zájsť.

Týmto by som sa dotyčnej chcela aj poďakovať. Budem rada, ak si môj príspevok prečíta. Ona sa v ňom už nájde.

 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.

DOMOV

Najviac mladých Slovákov podporuje podľa štúdie extrémistov

S nenávisťou na webe sa stretáva 84 percent.


Už ste čítali?