Prečítaj a vráť

Autor: Helena Michlíková | 22.8.2015 o 15:45 | Karma článku: 3,15 | Prečítané:  123x

V nemenovanom OC máme otvorenú drevenú skrinku,v ktorej sa nachádzajú knihy na zapožičanie. Využila som túto možnosť už niekoľkokrát. Aj dnes, keď sme tadiaľ prechádzali, pristavila som sa tam na okamih, že sa len tak popozerám .  

No, nebolo poriadne ani z čoho vyberať, knihy boli prebraté jedna radosť, ale zbadala som na jednej vrchnej poličke Michaela Crightona. Kniha nesie názov DRAK Záhada letu 545. To som si ale všimla až teraz, keď som ju vytiahla z tašky a položila pred seba. Nemám vo zvyku do nich ani len nazrieť, konám inštinktívne. Tentokrát som si prečítala aspoň predslov- stále mi žiadna súvislosť nedochádzala. Až teraz, Po prvých riadkoch som pochopila. Ako som mohla vziať z množstva kníh práve túto konkrétnu  a naviac s aktuálnou tematikou ? 

No, čo už. Moja pravá ruka to tak dnes chcela a ja sa jej nebudem priečiť. Veď sa aspoň dozviem nejaké bližšie info ohľadne aviatiky ako takej a možno mi to aj objasní niektoré fakty. Napriek situácii sa na čítanie teším. Už vopred ale viem, že ju budem čítať s istým rešpektom. Má 347 strán, čo pre mňa nie je žiadne veľké číslo. Uvidím, či mi ozrejmí nejaké veci. Bola by som aj celkom rada, lebo je to pre mňa tak vzdialená téma ... . Vidím to najviac na 3 až 4 dni. 

Určite to bol správny výber.

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?