Znamenia zverokruhu

Autor: Helena Michlíková | 4.7.2015 o 20:49 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  104x

Z istého dôvodu ľudia začali kedysi dávno písať horoskopy. Sú pre všetky znamenia- samozrejme- pre každé jedno odlišné. Aspoň sčasti. Je pozoruhodné ako tie- ktoré sedia na konkrétnych ľudí a to, že sa podľa nich aj prejavujú, ...

Ľudia, ktorí sú si blízky umiestnením , teda nasledujú hneď po sebe , majú pri istých činnostiach, nazvem to tak, podobné reakcie. Je zábavné sledovať ich, keď si tento fakt uvedomíte a zistiť takto o aký typ človeka sa jedná. Aspoň ja osobne si týmto krátim dlhé chvíle. Je to naozaj niekedy až na zamyslenie. Mám osobnú skúsenosť: Rozprávala som sa v autobuse s jednou pani, našli sme spoločnú reč a tým, že som aká som, mi to nedalo a po chvíli som sa jej opýtala, či nie je náhodou Vodnár. S odpoveďo- otázkou : "ˇAno, prečo ? " sa len zasmiala a pokračovali sme v začatej debate. Išli sme spolu dosť dlhú cestu, čiže sme si toho mali celkom dosť čo povedať. Rovnaké znamenia zvyknú mať aj podobný, ak nie identický- zmysel pre humor . Samozrejme, že závisí od situácie. Ale aj tak. Dokonca sa obliekame- jú do rovnakých farieb. To som taktiež podobným spôsobom odsledovala. Najlepšie na tom všetkom je ale, že sa práve odlišné znamenia navzájom priťahujú. Každého očarí niečo, čo on nemá. Aspoň to tu nie je jednotvárne. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.

DOMOV

Najviac mladých Slovákov podporuje podľa štúdie extrémistov

S nenávisťou na webe sa stretáva 84 percent.


Už ste čítali?