Koncert Belasého motýľa .

Autor: Helena Michlíková | 9.6.2015 o 22:11 | (upravené 11.6.2015 o 8:07) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  128x

Dnešný koncert Belasého motýľa sa skutočne vydaril. Všetko vyšlo ako malo. Nepreháňam. Počnúc počasím, ktoré nám mimoriadne prialo- ani kvapka- pokračujúc jednotlivými vystúpeniami skupín , spevákmi ako Sima Martausová, A. T. Ď . 

Tým ATĎ som mala na mysli ešte Bad Karma Boys, Pressburger Kletzmer Band, Korben Dallas a Paru. Všetci zahrali a zaspievali bez nároku na honorár, čo je úctyhodné. Veľmi si to vážim-e. Popritom sa ešte zbierali toľko potrebné peniaze na zdravotné pomôcky, ktoré nie sú vôbec alebo len čiastočne hradené zdravotnou poisťovňou. Lebo veď naše zdravotníctvo. Keby chcelo aspoň jedným očkom prihliadnuť na fakt, že ľudia s týmito znevýhodneniami to majú v živote oveľa náročnejšie ako ostatní. Ani pri zháňaní práce , v tom lepšom prípade, a keď sa im už aj nejaká podarí nájsť, tak len taká, ktorá nie je dostatočne finančne ohodnotená, z dôvodu neschopnosti vykonávať isté práce vzhľadom k možnostiam toho-ktorého človeka. Počas celého dňa námestie napĺňala úžasná atmosféra, ľudia boli k sebe milí, v určitých momentoch mi tá prívetivosť navodzovala Vianoce. Snažila som sa aspoň pozdraviť s čo najviac ľuďmi, keďže ich už niekoľko rokov dôverne poznám lebo pristaviť sa a porozprávať s každým osobitne bolo nemožné. Samozrejme, že pri takejto akcii nemohli chýbať záchranári a polícia - ako dohľad nad dnešnou akciou.  Zajtra ešte dodám niekoľko záberov z dnešnej AKCIE. :-D  

 

Vaše príspevky môžete posielať formou prázdnej SMS, v tvare DMS MOTYL na číslo 987. Za každú jednu Vám budeme vďační. 

Helena Michlíková

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?