Česko - Kanada

Autor: Helena Michlíková | 16.5.2015 o 20:56 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  212x

Len nedávno som k téme MS vyjadrovala. Dnes sa konal ďalší , už semifinálový zápas medzi ČR a Kanadou. Už po úvodnom buly mi niečo na hre Čechov nesedelo. Nie, že by som im nechcela držať palce. Bol to dosť veľký boj, tak ako ma .

Len nedávno som sa na tému MS v ľadovom hokeji vyjadrovala a dnes nastal deň, kedy sa konal ďalší, už semifinálový zápas medzi domácou ČR a Kanadou. Už po úvodnom buly mi niečo na hre Čechov nesedelo. Nie, že by som im nedopriala víťazstvo, Kanada začala od prvého vhodenia puku, čiže buly,  na ľadovú plochu bojovnejšie, útočila na súperovu bránku a ich hra bola intenzívnejšIa. Celkový dojem z jej hry bol lepší a aj sa na ňu lepšie pozeralo. Po sérii vylúčení som sledovala, či si z toho vezmú Česi, ak chceli vyhrať, ponaučenie a pokúsia sa vyhnúť zbytočným faulom. Síce ich robili aj reprezentanti Kanady, no na českej strane som ich narátala podstatne viac. Hovorí sa- výhoda domáceho publika ... . Toto dnes neplatilo a Kanaďania prehrali Čechov -laicky povedané- ľavou zadnou. Dosť sa obávam, že pri zajtrajšom zápase to nebude o nič lepšie. Myslím si, že ten dnešný ich poriadne vyčerpal - nakoniec sme to mali možnosť aj vidieť-, bol náročný nielen po fyzickej stránke ale aj psychickej. No ale veď uvidíme. nakoniec to kľudne skončí úplne inak. Z dôvodu krátkeho odpočinku sa obávam, že sa to prejaví aj na výkone. 

Helena Michlíková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Na slovenskom politickom cintoríne je tlačenica. Ako vôbec začať?

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave.

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?